Červen ve třídě ZŠS III.

ČERVEN – byl poslední školní měsíc a my jsme měli spoustu zajímavých akcí. Ze sportu to byl „Netradiční čtyřboj“, „Atletický parapohár“ a někteří z nás dokončili plavecký výcvik a získali „mokré vysvědčení“. Kulturu zastupovala komentovaná prohlídka „Superhrdinové aneb legendy a pověsti v Pardubicích“, „Tajemství Zelené brány“, návštěva „Perníkové chaloupky“ v Rábech či „Muzea Dr. Emila Holuba“ v Holicích. Zúčastnili jsme se „Vědecko-technického jarmarku“ na Pernštýnském náměstí a exkurze do výrobny perníku Janoš. Navštívili jsme i farmu „Apolenka“ a v „Parku Na Špici“ jsme si opekli „buřty“. Zkrátka jsme si užili a teď už nás čekají dva měsíce prázdnin.

Žáci ZŠS III. a Mgr. Alena Hořínková